Lab scanner DW3 Evo  /  DW7 Evo                         

Plne otvorený, bezkontaktný 3D skener kombinujúci prvky laserovej triangulácie a  3-osého polohovania. Vhodný pre veľké i malé laboratória, vďaka robustnému prevedeniu, intuitívnemu ovládaniu a jednoduchosti používania.

Ako jediný systém na trhu Vás od samého začiatku ničím nelimituje.

Chcete si navrhnúť, pre obe čelusti naraz mostíky od ucha k uchu ? chcete navrhnúť iba čiapky, alebo korunky v plnej anatómii ? chcete si oskenovať protizhryz ? chcete si vyartikulovať oklúzie vo virtuálnom artikulátore ? chcete si navrhnúť originál zásuvné spoje ? chcete vyjsť v ústrety lekárovi a navrhnúť onlaye, inlaye a estetické fazety, v krásnych anatómiach rôznych typov zubov ? alebo chcete kompozitné, či živicové fazety a na konštrukcii by ste potrebovali retenčné prvky ? chcete implantologický modul s knihovňami všetkých najpoužívanejších systémov ? chcete navrhovať kovovú, alebo zirkónovú konštrukciu, vosk, plast, sklokeramiku, presovanú keramiku, nové nanohybridy, dočasné mostíky ... ? chcete skener, ktorý nepotrebuje ďaľší počítač, lebo ten na ktorý je uspôsobený má integrovaný v sebe, čo je pre Vás obrovská úspora ? ALE HLAVNE, CHCETE SKENER, KTORÝ JE NAJÚSPEŠNEJŠÍ A NAJPREDÁVANEJŠÍ NA SVETE A KTORÝ SLÚŽI OSTATNÝM AKO NORMA ?

Toto všetko u nás môžete chcieť a my Vám za každým otáznikom nepovieme – môžete, ale doplaťte si. U nás to totiž máte v základnej cene už toho najlacnejšieho prístroja. A my k tomu pridáme našu 24-hodinovú starostlivosť, naše skúsenosti a češtinu ako jazyk programu  !

Scanner DW3 Evo        12.990€

Bezkonkurenčný otvorený laboratórny scanner od svetového lídra CAD/CAM.

Vie všetko a má v sebe všetko !

základná výbava :
*software rovnaký ako v DW7 *C&B modul  *implantologický modul  *koreňové nadstavby  *virtuálny artikulátor  *knihovňa zásuvných spojov  *onlaye, inlaye, estetické fazety  *skenovanie a design oboch čeľustí naraz                       *2 vysokorýchlostné kamery  *Č E Š T I N A  !   *CPU core i5 *doštička pre individuálne skenovanie 12 pahýľov   

Scanner DW7 Evo       18.990€


Vie všetko, má v sebe všetko ... a ešte kúsok !!!   


naviac k výbave DW3 Evo :

*modul na skelety  *modul na tvorbu virtuálnych modelov  *modul na výrobu orto dláh *modul na archiváciu orto modelov *modul na výrobu snímateľných náhrad  *reálny artikulátor SAM   *CPU core i7  *doštička pre skenovanie 30 pahýľov  *3 vysokorýchlostné kamery 

Vlastnosti DW 3Series slovensky

DW 3Series EN